KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17548037

nr 1754 8037

Pamela Beck, USA, "Fall Foliage". Signerad, daterad 2015, oramad. Olja på duk, 45,5x45,5

Utrop:

800 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 26 januari 2026
kl 19:56:47

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor